Prihlásenie

Zabudol som heslo

Prečo mám uviesť tieto údaje?

Určité marketingové prieskumy sú určené pre konkrétne cieľové skupiny respondentov. Preto potrebujeme vedieť tieto základné údaje o tebe, aby sme ťa zaradili do prieskumov, ktoré sú pre teba určené a aby sme ťa neoslovovali s prieskumami, pre ktoré sa nehodíš. Je veľmi dôležité aby si všetky údaje uviedol pravdivo. Tieto údaje sa používajú len na výber respondentov do prieskumov. Nikdy nie sú prepájané s tvojimi odpoveďami v dotazníkoch.

×

Prečo mám uviesť tieto údaje?

Za účasť na prieskumoch ťa budeme odmeňovať. Na to aby sme ti mohli poslať odmenu potrebujeme vedieť tvoje meno a presnú adresu kde bývaš. K týmto údajom majú prístup len pracovníci spoločnosti 2muse, ktorí sa starajú o to, aby si svoju odmenu dostal domov a včas. Ak sa presťahuješ, môžeš svoju adresu kedykoľvek po prihlásení zmeniť. Tieto informácie nie sú nikdy spájane s odpoveďami v dotazníkoch a nikdy nemôžu byť poskytnuté tretej strane.

×

Chcem sa zúčastňovať skupinových rozhovorov

Za účasť v skupinovom rozhovore ťa odmeníme finančnou hotovosťou, hneď po jeho skončení. Čiže žiadne body, ale peniaze. Pri skupinovom rozhovore sa obvykle 7-8 ľudí zhovára na určitú tému spolu s moderátorom/moderátorkou. Je to veľmi príjemná forma diskusie, pri ktorej vyjadríš svoje názory a postoje a podelíš sa s nimi aj s ostatnými. Pred samotným skupinovým rozhovorom ťa naša asistentka telefonicky kontaktuje a povie ti, kedy a kde sa skupinovej diskusie môžeš zúčastniť. Pokiaľ ti čas a miesto vyhovuje, dostaneš pozvánku a môžeš sa skupinového rozhovoru zúčastniť.

×

Chcem sa zúčastňovať telefonických rozhovorov

Účasť v telefonických prieskumoch je výborná príležitosť ako získať čo najviac bodov a vybrať si svoju odmenu čo najskôr. Kým za online dotazníky bežne dostaneš 20-100 bodov, za telefonické prieskumy sa odmena pohybuje okolo 60-200 bodov. Pri telefonických prieskumoch ti náš operátor z call centra zavolá a ty mu budeš odpovedať na otázky cez telefón. Keď odpovieš na celý dotazník, najneskôr do týždňa sa ti body pripočítajú. Nemusíš sa báť, že ti budeme volať v nevhodnom čase. Ak ti čas nevyhovuje, povieš operátorovi, kedy ti má zavolať a rozhovor urobíte v čase, keď to bude vyhovovať tebe.

×

Už si len krok od toho, aby sme ťa začali odmeňovať za tvoj názor. Registrácia ti zaberie len pár minút. Je veľmi dôležité, aby všetky uvedené údaje boli pravdivé. Iba tak budeme vedieť k tebe priradiť dotazník s otázkami, na ktoré sa ti budú ľahko odpovedať.

Za registráciu dostaneš 50 bodov.

Po úspešnom odoslaní tohto formulára ti pošleme kontrolný e-mail na tvoju e-mailovú adresu. Kliknutím na odkaz v tomto e-maile úspešne dokončíš registráciu.

Registračné údaje Prečo mám uviesť tieto údaje?
Trvalé bydlisko Prečo mám uviesť tieto údaje?
Prihlasovacie údaje

Odoslaním údajov dávam súhlas spoločnosti 2muse na spracovanie mojich údajov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov viac o anonymite a ochrane údajov tu a súhlasím s Pravidlami členstva v iPrieskum.sk