Uvažovali ste niekedy o tom, aké by to bolo, keby Vaše názory mohli priamo ovplyvniť svet okolo Vás? V iPrieskum.sk máte tú moc. Vaše názory, postrehy a hodnotenia pomáhajú formovať produkty a služby, ktoré denne používate, reklamné kampane, ktoré vidíte, a dokonca aj spoločenské témy, ktoré rezonujú v našej spoločnosti. A navyše - v iPrieskum.sk ich oceníme!

Myšlienky a skúsenosti ľudí ako Vy sú základom pre rozhodovanie mnohých firiem a organizácií. Ich vyjadrením môžete určovať aj Vašu budúcnosť.

Potrebné poznatky zbierame prostredníctvom online dotazníkov, ktoré Vám po registrácii na našom webe vieme pravidelne posielať. Online dotazníky môžete vypĺňať doslova kedykoľvek a kdekoľvek (pokiaľ máte prístup na internet). Či už ste doma, na cestách, alebo máte práve prestávku v práci, jednoducho vtedy, kedy Vám to vyhovuje - stačí nájsť si chvíľku času. Otázky sú zrozumiteľné a Vaše odpovede za každých okolností anonymné. Zaručujeme Vám ich dôvernosť, nebudú nikdy spájané s Vaším menom ani inými identifikačnými údajmi. Do našich prieskumov zapájame veľké počty respondentov a všetky zozbierané odpovede analyzujeme len ako celok. Váš názor nám môžete poskytnúť bez akýchkoľvek obáv.

Za úsilie a čas, ktorý nám venujete, Vás radi odmeníme. Za každý úspešne dokončený dotazník získate na svoje konto body, ktoré Vás postupne priblížia k odmene z našej pestrej ponuky. V hodnote bodov sa odráža náročnosť a dĺžka každého dotazníka. Kľúčové je odpovedať úprimne a pravdivo. Vypĺňanie online dotazníkov je tak aj príležitosť, ako si oddýchnuť a objavovať nové stránky svojej osobnosti.

Sme prieskumná agentúra 2muse a poskytujeme služby v marketingovom prieskume (napríklad hodnotenie nových prípadne už existujúcich reklám na trhu, nastavenie parametrov pre rôzne produkty a služby, značky, optimalizácia webových stránok a mnoho iného). Sme prieskumníci, robíme prieskumy a analýzy, a vďaka kvalitným dátam pomáhame robiť správne biznis rozhodnutia. 2muse je členom Slovenskej asociácie výskumných agentúr (SAVA). Pre viac informácií nás navštívte na www.2muse.sk.

Uchopte príležitosť a staňte sa súčasťou iPrieskum.sk.

Začnite cestu za zaujímavými odmenami a novými skúsenosťami ešte dnes!

Zaregistrujte sa