Prihlásenie

Zabudol som heslo

V iPrieskum ťa odmeníme za tvoj názor. Pre nás sú názory a postoje všetkých ľudí dôležité a stávajú sa podkladom pre budúce rozhodnutia rôznych firiem a inštitúcii. Za to, že sa s nami podelíš o svoje myšlienky a skúsenosti, ťa odmeníme.

Jednou z metód zbierania informácii pre našu prácu je online prieskum. Po registrácii na tejto stránke ti budeme posielať online dotazníky s jednoduchými otázkami. Budeš hodnotiť najrôznejšie produkty a služby, reklamné kampane alebo sa vyjadrovať k rôznym celospoločenským témam. Vypĺňať výskumy je veľmi jednoduché. Často stačí zakliknúť jednu z možných odpovedí alebo v niekoľkých vetách vyjadriť svoje názory a postoje. Vo výskume neexistujú správne ani nesprávne odpovede. Správne je vždy to, čo si myslíš ty. Vždy sa vyjadruješ iba k témam, ktoré sa ťa nejako týkajú. Dotazník automaticky podľa tvojich odpovedí generuje, či má pre teba zmysel sa dotazníkom zaoberať.

Dotazníky budeš vypĺňať vtedy, keď to tebe vyhovuje. V kľude doma, v práci, alebo kdekoľvek kde si na internete a práve máš čas.

Vždy stojí za to pokúsiť sa dotazník vyplniť. Každý dokončený prieskum ti priráta body, ktoré ťa priblížia bližšie k odmene, ktorú si vyberieš z nášho katalógu. Počet bodov za vyplnený dotazník závisí od jeho náročnosti a dĺžky. Tvoje odpovede prispejú k tomu, aby sa spoločnosti vedeli správne rozhodnúť o svojich službách a tovaroch, preto je veľmi dôležité, aby boli tvoje odpovede čo najúprimnejšie.

Dotazníky vždy vypĺňa vysoký počet ľudí preto, aby sme získali dostatočne veľa odpovedí, ktoré môžeme následne analyzovať. Odpovede analyzujeme ako celok, všetky spolu, spájanie s konkrétnym menom je vylúčené a aj nepotrebné. Tvoje odpovede sú teda anonymné, nikdy a nikde sa nebudú spájať s tvojim menom.

Sme prieskumná agentúra 2muse, ktorá poskytuje služby v marketingovom prieskume. Pre ilustráciu, medzi naše kompetencie patrí napríklad meranie výkonnosti reklamných kampaní, nastavovanie parametrov produktov/služieb alebo tiež vylepšovanie webových stránok. Pracujeme podľa medzinárodných štandardov ESOMAR. Po druhom roku našej práce sme sa stali 4. najväčšou prieskumnou agentúrou na Slovensku. Odporúčania a analýzy poskytujeme najväčším spoločnostiam na Slovenskom trhu. Pre viac info klikni na www.2muse.sk

Budeme veľmi radi ak nám aj ty povieš svoj názor. Registrácia je veľmi rýchla a nebude ti trvať viac než 2 minúty. Zaregistruj sa hneď teraz a začni zbierať body.

Zaregistruj sa