V iPrieskum ťa odmeníme za tvoj názor. Pre nás sú názory a postoje všetkých ľudí dôležité a stávajú sa podkladom pre budúce rozhodnutia rôznych firiem a inštitúcii. Za to, že sa s nami podelíš o svoje myšlienky a skúsenosti, ťa odmeníme.

Jednou z metód zbierania informácii pre našu prácu je online prieskum. Po registrácii na tejto stránke ti budeme posielať online dotazníky s jednoduchými otázkami. Budeš hodnotiť najrôznejšie produkty a služby, reklamné kampane alebo sa vyjadrovať k rôznym celospoločenským témam. 

Dotazníky budeš vypĺňať vtedy, keď to tebe vyhovuje. V kľude doma, v práci, alebo kdekoľvek kde si na internete a práve máš čas.

Vždy stojí za to pokúsiť sa dotazník vyplniť. Každý dokončený prieskum ti priráta body, ktoré ťa priblížia bližšie k odmene, ktorú si vyberieš z nášho katalógu. Počet bodov za vyplnený dotazník závisí od jeho náročnosti a dĺžky. 

Dotazníky vždy vypĺňa vysoký počet ľudí preto, aby sme získali dostatočne veľa odpovedí, ktoré môžeme následne analyzovať. Odpovede analyzujeme ako celok, všetky spolu, spájanie s konkrétnym menom je vylúčené a aj nepotrebné. Tvoje odpovede sú teda anonymné, nikdy a nikde sa nebudú spájať s tvojim menom.

Sme prieskumná agentúra 2muse, ktorá poskytuje služby v marketingovom prieskume. Pre ilustráciu, medzi naše kompetencie patrí napríklad meranie výkonnosti reklamných kampaní, nastavovanie parametrov produktov/služieb alebo tiež vylepšovanie webových stránok. Pracujeme podľa medzinárodných štandardov ESOMAR. Pre viac info klikni na www.2muse.sk

Budeme veľmi radi ak nám aj ty povieš svoj názor. Registrácia je veľmi rýchla a nebude ti trvať viac než 2 minúty. Zaregistruj sa hneď teraz a začni zbierať body.

Zaregistruj sa