Prihlásenie

Zabudol som heslo

vyskumy.sk

Hľadáme práve teba! Čím viac hláv, tým viac rozumu. Online výskumy sú pre všetkých. Jediná podmienka je, že musíš žiť na Slovensku a mať vek, viac ako 15 rokov. Hľadáme práve teba a chceme počuť tvoj názor. Zaregistruj sa a podeľ sa s nami o tvoje skúsenosti a názory a získaj skvelé odmeny. Svoj názor vyjadríš vo výskumoch vypĺňaním online dotazníkov. Vypĺňanie dotazníkov je úplne jednoduché a budú sa týkať tém, ktoré ťa zaujímajú. Často stačí zakliknúť jednu z možných odpovedí alebo v pár vetách vyjadriť svoje názory a postoje. Vo výskume neexistujú správne ani nesprávne odpovede. Správne je vždy to, čo si myslíš ty. Výskumné dotazníky budeš vypĺňať vtedy, keď to tebe vyhovuje. V kľude doma, v práci, alebo kdekoľvek kde si na internete a práve máš čas.

Za všetky dokončené výskumy ti prirátame body. Za nazbierané body si vyberieš z veľkého množstva odmien v katalógu. Odmeny budú v katalógu dlhodobo, a tak je isté, že raz sa k svojej vytúženej odmene dostaneš. Buď budeš body sporiť na väčšiu odmenu, alebo si za menší počet bodov vyberieš odmeny častejšie. Navyše sa môžeš zúčastniť množstva súťazi o veľmi atraktívne ceny.

Za registráciu neplatíš! Práve naopak. Za registráciu dostaneš body, rovnako aj zato, keď registráciu odporučíš svojim známym.

Online výskumy na iPrieskum sú pre ľudí ako si ty. Ľudí, ktorí hovoria o tom čo chcú a nenechajú rozhodovať za seba druhých. Pritom stačí tak málo, aspoň občas mať prístup k internetu a vlastnú emailovú adresu. Vyplň registračný formulár, čo ti nezaberie viac než 2 minúty, a začneš zbierať body za online výskumy už dnes.

Zaregistruj sa