Prihlásenie

Zabudol som heslo

Pozvi svojich priateľov na iPrieskum a hraj o extra body. Sú už tvoji priatelia, kolegovia, spolužiaci, susedia a iní známi na iPrieskum.sk? Ak nie, povedz im o iPrieskum a pozvi ich, aby sa zaregistrovali. Ak sa zaregistrujú od 5.9. do 31.10. si v hre o extra body.

1. cena 400 bodov
2. cena 300 bodov 
3. cena 200 bodov

Losovanie sa uskutoční 1.11.2017. Výhercov budeme informovať o výhre e-mailom.

Priateľov môžeš pozvať viacerými spôsobmi.

Pozvi priateľov na Facebooku.

Ak si na Facebooku, určite tam máš veľa svojich priateľov a známych. Pozvi ich na iPrieskum veľmi jednoducho. Prihlás sa na iPrieskum, v menu MOJE KONTO nájdeš Pozvi priateľa. V prvej časti nájdeš tlačidlo Pozvi cez facebook . Otvorí sa ti okno na facebook stránke, ktoré stačí potvrdiť a tvojím priateľom sa zobrazí tvoja pozvánka.

Pošli im e-mail

Pošli tvojim priateľom mail. Napíš im, prečo by sa mali na iPrieskum zaregistrovať. Do mailu nezabudni skopírovať odkaz na iPrieskum, ktorý nájdeš po prihlásení na iPrieskum, v menu MOJE KONTO klikni na Pozvi priateľa. V druhej časti Pošli priateľom mail nájdeš tvoj osobný odkaz, ktorý skopíruj do e-mailu.

Daj odkaz na svoj blog alebo webstránku

Máš svoj blog alebo webovú stránku. Daj na ňu tvoj pozývací odkaz na iPrieskum. Nájdeš ho po prihlásení na iPrieskum, v menu MOJE KONTO klikni na Pozvi priateľa. V druhej časti Pošli priateľom mail nájdeš tvoj osobný odkaz.

Pošli pozvánku z iPrieskum

Najmenej osobný, ale najjednoduchší spôsob ako pozvať priateľov na iPrieskum je, poslať im pozvánku z iPrieskum.sk. Prihlás sa na iPrieskum, v menu MOJE KONTO nájdeš Pozvi priateľa. V tretej časti nájdeš formulár na odoslanie pozvánky. Stačí vypísať e-mailovú adresu priateľa a stlačiť tlačidlo Pošli. Tvojmu priateľovi príde z iPrieskum.sk pozvánka na registráciu.

Je len na tebe, ktorú formu pozvania si vyberieš. Tak už nečakaj a pozvi svojich priateľov na iPrieskum. Čím viac ich pozveš, tým väčšiu šancu máš vyhrať jednu z cien.

Veľa šťastia praje,

Tím iPrieskum.sk