Prihlásenie

Zabudol som heslo

vyhraj smartphone

Zaregistruj sa na iPrieskum od 5.9. do 31.10.2017 a vyhraj Smartphone Huawei P8 Lite.

Zaregistruj sa na iPrieskum, vyplň aspoň dva dotazníky a automaticky ťa zaradíme do zlosovania o smartphone Huawei P8 Lite White. Losovanie prebehne 1.11.2017.  Výherca bude o výhre telefonický informovaný. Tak neváhaj a zaregistruj sa hneď.

Z iPrieskum ti budeme pravidelne posielať dotazníky na vyplnenie. V dotazníkoch sa Ťa budeme pýtať na tvoj názor na rôzne témy. Za každý vyplnený dotazník dostaneš od nás odmenu.

Prečo sa zaregistrovať
Za registráciu a členstvo v iPrieskum nič neplatíš
Už za registráciu dostaneš prvé body na tvoje odmeny
Za každý dotazník, ktorý vyplníš dostaneš odmenu
Môžes si vybrať odmenu, ktorá sa tebe páči, z veľkého množstva odmien
Ak sa zaregistruješ teraz, automatický Ťa zaradíme do losovania o smartphone

Zaregistruj sa

Čo je iPrieskum?
V iPrieskum ťa odmeníme za tvoj názor. Pre nás sú názory a postoje všetkých ľudí dôležité. Za to, že sa s nami podelíš o svoje myšlienky a skúsenosti, ťa odmeníme skvelými odmenami.

Pre koho je iPrieskum?
iPrieskum je pre všetkých. Jediná podmienka na vstup do iPrieskum je, že musíš žiť na Slovensku a mať vek, viac ako 15 rokov. 

Aké odmeny dostanem za vyplnené dotazníky?
Môžeš si vybrať z veľkého množstva odmien podľa tvojej chute. Je už na tebe, či si vyberieš fotoaparát, nákupnú poukážku, webkameru, predplatné časopisu alebo akýkoľvek iný darček z veľkého množstva odmien, ktoré máme prichystané pre teba.

darceky

Čo potrebujem?
Potrebuješ veľmi málo. Aspoň občas mať prístup k internetu a vlastnú emailovú adresu. Vyplň registračný formulár, čo ti zaberie ani nie 2 minúty, a začneš zbierať body na svoje odmeny.


Zaregistruj sa